Sağlığınız için çözüm sunar...

Kurumsal

 1. Hakkımızda Hakkımızda

  Marmara Norm Medikal, sağlık endüstrisinde yeni teknolojiler ile üretilmiş güvenilir ürünleri sağlık profesyonellerine sunmaktadır. Problem çözme odaklı yaklaşımımız, ahlaki değerlere ve kalite standartlarına olan katı bağlılığımız ile desteklenmiştir.

  Firmamız felsefe olarak “Ulusal ve uluslararası çalıştığı alanlarda örnek alınan, iletişimde olduğu işletmelere değer kazandıran bir kimlikte olmalıdır.” düşüncesiyle kurulmuş ve bu çizgide yoluna devam etmektedir.

 2. Misyonumuz Misyonumuz

  Medikal sektörün dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek ” güvenilir kurum kimliğini koruyan, uzun vadeli, koşulsuz, hasta ve müşteri memnuniyetini esas alan, profesyonellik ve kaliteden ödün vermeyen” bir anlayışla en uygun ticari koşullar altında tüm paydaşlarımıza ve sektöre kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak.

 3. Vizyonumuz Vizyonumuz

  Kalite, güven, insan sağlığı, saygınlık ve tam müşteri memnuniyeti prensiplerinden taviz vermeden, ulusal ve uluslararası alanda yerli, yabancı müşterilerine, dünya standartlarında, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermek, hizmet kalitesini çeşitlendirerek ve geliştirerek dinamik kadro ile yapacağı profesyonel yatırımlarla Marmara Norm Medikal’i pazarda aranır bir firma konumuna getirmektir.

 4. Değerlerimiz Değerlerimiz

  Etik kurallar çerçevesinde çalışmak

  İş ortaklarımıza ve sağlık profesyonellerine kaliteli ve yenilikçi teknolojiler ile tanıştırmak

  Üstün kaliteli ürünler sağlayarak sağlık bakım kalitesinin geliştirilmesine katkıda bulunmak

  Enfeksiyon kontrolü ve çalışan güvenliğini sağlayacak çözüm önerileri üretmek

  Sürekli gelişim ile hizmet kalitemizi arttırmak

  Güncel bilimsel bilgilere göre çalışarak sağlık profesyonelleri için çözüm ortağı olmak

  İş alanımızla ilgili yasal gerekliliklere saygılı olmak

  Çalışanlarımızın farklı yeteneklerini, insiyatiflerini ve liderlik yeteneklerini değerlendirmek ve geliştirmek.

   

 5. Kalite Politikamız Kalite Politamız

  Marmara Norm Medikal olarak insan sağlığı temel politikamızdır. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutarak, müşteri ilişkilerinde verilen sözlerin önemini kavrayıp daima buna göre hareket etmek, anında hizmeti kendisine ilke edinerek sektördeki rakipleri arasında hizmet kalitesinden ödün vermeden hatasız, ekonomik ve güvenilir bir hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Belgelerimiz